Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
4 530.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
плити, листи, плівка, фольга та стрічка з пластмас без підкладки та без з’єднання з іншими матеріалами: лот 1 - стрічка полімерна для комбінованого ізоляційного покриття класу "В" - 219094 м2, лот 2 - стрічка ізоляційна холодного нанесення на полімерній основі з ультрафіолетовим захистом (та без ультрафіолетового захисту) з відповідною кількістю праймеру - 12467 м2, манжети термоусадкові для ізоляції зварних стиків труб із заводською ізоляцією - 12 од., манжети термоусадкові для герметизації торців захисних кожухів - 7 од., кільця опорно-направляючі (збірних елементів) - 120 од.
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2009-05-26
Відкриті торги
Завершені з визначенням переможця
Будівництво, будівельні матеріали та спецтехніка

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.