Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
49.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
комплект фурнітура різна у складі: набір годинників пісочних 15 шт, компас 33 шт, математичний планшет 13 шт, термометр 2 шт, секундомір 7 шт, набір геометричних фігур 6 шт, лічильний матеріал 7 шт, татаграм 8 шт, терези з набором важків 8 шт, годинник пісочний 10хв 2 шт, колекція корисні копалини 2 шт, модель будова рослин 3 шт, муляж овочі 5 шт, муляж фруктів 5 шт, набір лаболаторний для дослідів з природознавства 2 шт,, демонстраційний комплект 6 шт, набір частини цілого на колі 2 шт, годинниковий циферблат 6 шт, татаграм 2 шт, набір моделей гкометричних тіл та фігур 1 шт, набір мірного посуду 2 шт, глобус фізичний 5 шт, глобус політичний 2 шт, глобус фізичний діаметр 320мм 4 шт 1.0 комплекти
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-08
limited,reporting
active
prozorro