Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Компактний і безпечний, зручний у використанні настільний прилад. Апарат призначений для процедурних, стоматологічних та фізіотерапевтичних кабінетів поліклінік і лікарень. Він служить для знищення голок одноразових шприців безпосередньо після їх використання. Апарат оберігає медперсонал від випадкових поранень і інфекцій при відділенні голок від шприців, а також під час їх перенесення, складування і зберігання.
Утилізатор використаних голок - це таке ж засіб індивідуального захисту для медсестер як маска або рукавички, оскільки він служить цілям охорони праці та безпеки на кожному робочому місці.
Принцип дії апарату заснований на використанні електричної дуги, яка виникає при замиканні контактів джерела струму голкою, яка поміщена в отвір блоку спалювання. Напруга з вторинної обмотки трансформатора, яке надходить на електроди низька, тому повністю безпечне для персоналу.
Металева частина голки знищується під високою температурою, головка голки автоматично відділяється і падає в блок-накопичувач, що знаходиться всередині апарату, який дуже просто спустошувати.
Габаритні розміри: 230×150×100 мм
Маса, не більше: 1,2 кг
Напруга: 220 ± 22 В
Частота: 50 ± 0,5 Гц
Споживана потужність, не більше: 380 Вт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-03
limited,reporting
terminated
prozorro