Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
18.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Засіб дезінфекційний «Неостерил еко» безбарвний, каністра по 5л. Засіб «Неостеріл безбарвний» в якості діючої речовини (ДВ) містить етиловий, ізопропіловий спирт, а також інші компоненти, що забезпечують пролонговану дію і догляд за шкірою рук, вода - до 100,0%. Засіб призначений: для швидкої дезінфекції невеликих за площею, а також важкодоступних для обробки поверхонь в приміщеннях, меблів, приладів медичного обладнання та інструментів і т.п .; для антисептичної обробки шкіри: операційного і ін'єкційного полів пацієнтів в лікувально-профілактичних установах, в машинах швидкої медичної допомоги, в умовах надзвичайних ситуацій, для обробки шкіри клієнтів при манікюрі, педикюрі, татуаже, пірсінзі т.п., а також з метою профілактики інфекцій шкіри; для антисептичної обробки шкіри ліктьових згинів донорів на станціях переливання крові та ін .; для антисептичної обробки шкіри рук персоналу медичних установ і в інших галузях, а також населенням в побуті; для дезінфекції одягнутих на руки медичних рукавичок; для антисептичної обробки шкіри стоп з метою профілактики грибкових захворювань, а також їх рецидивів; для дезінфекції взуття з метою профілактики дерматомікозів. Препарат поставляється готовим до застосування у вигляді прозорого розчину зі специфічним запахом спиртів або спиртів і ароматизатора.

Кінцевий бенефіціарний власник Маляров Микола Олександрович
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-17
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.