Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
34.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Набір для відбору матеріалу: тампон дакроновий, пробірка з транспортним середовищем- 6000 шт. по ціна -5.80 грн. Строк поставки до 09.09.2020. Набір для відбору матеріалу: тампон дакроновий, пробірка з транспортним середовищем (пробірка-аплікатор (розмір12х150 мм) для взяття мазків, пластикова паличка з намотуванням віскози) Використовується медперсоналом для взяття мазків. Запропоновані Учасником медичні вироби повинні бути зареєстрованими в Україні у встановленому законодавством порядку. Надати Замовнику завірені належним чином копію(ї) чинного(их) документу(ів), який(і) підтверджує(ють) відповідність предмету закупівлі вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів з додатками (при наявності). Залишковий термін придатності медичних виробів на момент їх постачання повине складати не менше 75% від терміну визначеного виробником. Транспортні витрати та розвантаження: за рахунок Учасника.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-07
limited,reporting
active
prozorro