Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
41.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Якість товару, який закуповується відповідає умовам, вимогам, встановленим загальнообов’язковими на території України нормами і правилами і підтверджуватися сертифікатом якості, відповідності або іншим подібним документом.
Закупівля організовується та проводиться відповідно до Закону України від 17.03.2020 №530-IX "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)" та Порядку проведення закупівель товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Україн, затвердженого постановою КМУ від 20 березня 2020р. №225 (в редакції Постанови КМУ від 29 березня 2020р. № 248).
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) юридичної особи, у тому числі кінцевого бенефіціарного власника (контролера) її засновника:БУНЯКІН ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 36002, Полтавська обл., місто Полтава, ПРОВУЛОК КОМІСАРІВСЬКИЙ, будинок 12, квартира 20, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 281,25 СЛУЦЬКА НАДІЯ ІВАНІВНА, Країна громадянства: Україна, Місцезнаходження: Україна, 36017, Полтавська обл., місто Полтава, ВУЛИЦЯ ХРЕСТОВОЗДВИЖЕНСЬКА, будинок 67, Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 93,75 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-БУНЯКІН ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ., Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0 КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР)-СЛУЦЬКА НАДІЯ ІВАНІВНА., Розмір внеску до статутного фонду (грн.): 0
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-03
limited,reporting
active
prozorro