Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Виконавець бере на себе зобов'язання своїми силами і засобами за рахунок Замовника надати послуги з технічного огляду та діагностики автотранспорта з видачею протоколів: автобуси БАЗ 07903 ВЕ2320АА, БАЗ 07903.13Ш ВЕ7831АА, АС - Р 4234 МРІЯ ВЕ 8913АА Первомайської ЗОШ І-ІІІ ступенів - 3 послуги. Виконавець зобов'язується надати всі послуги в повному обсязі і в встановленні строки та передати Замовнику результат наданих послуг по актам здачі-приймання цих послуг. Замовник зобов'язується сплатити віртість наданих послуг своєчасно і в повному обсязі. Всі інші умови наявні в підписаному договорі. Категорія замовника – 3 (відповідно до пункту 3 частини 1 статті 2 Закону України « Про публічні закупівлі»)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-03
limited,reporting
active
prozorro