Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
241.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Відділ освіти, культури, молоді та спорту Горохівської РДА Волинської області (категорія Замовника: юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями (крім тих, які визначені у пунктах 1 і 2 цієї частини) та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади, якщо така діяльність не здійснюється на промисловій чи комерційній основ, Код ЄДРПОУ 02141710, місцезнаходження Замовника: 45700, Україна , Волинська обл., Горохів, вулиця Шевченка, будинок 15). Тендерні пропозиції складаються та подаються Учасником Замовнику українською мовою. Всі документи, що мають відношення до тендерної пропозиції, складаються українською мовою.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-02
open,aboveThresholdUA
active
prozorro