Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
послуги з обслуговування приміщення Територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області включать в себе прибирання службових приміщень (кабінетів, коридорів, сходів, санвузлів, тощо) загальною площею 336,10 кв.м у будівлі, розташованій на вул. Сенаторки Левчанівської, 1, а саме: видалення пилу з відкритих поверхонь меблів; протирання дезінфекуючим засобом столів, телефонів, клавіатур, підвіконь, дверних ручок поручнів; підмітання підлоги; миття підлоги, дверей дезінфікуючими засобами; чистка дзеркал та скляних поверхонь, вивісок; миття віконних рам та скла; очищення урн від паперів і промивання їх дезінфікуючим зсасобом; збір та винесення сміття; очищення та дезінфекція унітазів, раковин та іншого санітарно-гігієнічного обладнання. (Категорія замовника - орган державної влади зазначений у пункті 1 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Вид закупівлі: договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель. Строк виконання договору - 15.10.2020)
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-09-01
limited,reporting
active
prozorro