Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
40.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Згідно зі статтею 5 Закону України «Про природні монополії», до сфери діяльності природних монополій віднесено зокрема, централізоване водовідведення. Враховуючи об’єктивну відсутність конкуренції з технічних причин щодо централізованого водовідведення (єдиний можливий постачальник-природній монополіст КП «Харківводоканал»), відповідно до п. 2 частини 7 статті 3 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VІIІ (далі – Закон), придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі: відсутність конкуренції з технічних причин. Відповідно до реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення розміщеному на офіційному сайті НКРЕКП станом на 31.07.2020 року, Комунальне підприємство «Харківводоканал» (код ЄДРПОУ 03361715, м. Харків, вул. Шевченка, буд.2, 61013) значиться під номером (17). Відповідно зведеного переліку суб’єктів природних монополій за липень 2020 року, розміщеного на офіційному сайті Антимонопольного комітету України, щодо централізованого водопостачання та водовідведення, Комунальне підприємство «Харківводоканал» значиться як суб’єкт природної монополії в сфері централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Комунальне підприємство «Харківводоканал» є надійним постачальником послуг, має технічне забезпечення з обслуговування своїх мереж, кваліфікований персонал та досвід роботи на ринку послуг з централізованого водовідведення, до того ж виключається будь-яка технічна можливість надання послуг з централізованого водовідведення до нежитлових будівель КП «Тролейбусне депо №3», розташованих за адресою: м. Харків, вул. Свистуна, 2-Б, ніж КП «Харківводоканал» тому, що мережі КП «Тролейбусне депо №3» підключені до мереж Комунального підприємства «Харківводоканал». Відповідно до п. 2 частини 7 статті 3 Закону, у разі здійснення закупівлі у випадках, передбачених цією частиною, замовник обов’язково оприлюднює в електронній системі закупівель відповідно до статті 10 цього Закону звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-31
limited,reporting
active
prozorro