Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
94.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Згідно вимог замовника, через укладання договору та публікацією звіту про договір про закупівлю на підставах передбачених частиною 7 статті 3 Закону (існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі — роботи необхідно провести негайно, в зв'язку з тим, що чавунна засувка Ø400 мм зруйнована корозією та не виконує своїх функцій (не перекриває водогін «Десна»), дана обставина може привести до її виходу в будь який час та внаслідок чого місто Вишневе може залишитись без водопостачання.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-21
limited,reporting
active
prozorro