Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
5.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про товар
Термометр клінічний, ртутний
Термометр ртутний медичний призначений для вимірювання температури тіла людини.
Особливості
Термометр медичний ртутний забезпечений максимальним пристосуванням у вигляді спеціального щілинного перетискання в нижній частині капіляра, що не допускає зворотного перетікання ртуті після виміру температури. Для її повернення в резервуар термометр необхідно кілька разів струснути.
Термометр упакований в прозорий футляр з фіксацією обох сторін для запобігання пошкодження під час зберігання і транспортування.
Контрастна шкала з великими цифрами дозволяє легко прочитати результат вимірювань.
Термометр виготовлений з міцного скла.
Технічні характеристики
Тривалість вимірювання температури (час експозиції): не менше 10-ти хвилин
Діапазон вимірювання температури тіла: від 35 °С до 42 °С
Термін поставки: до 31.08.2020р.
Умови оплати: протягом 10 банківьких днів з моменту отримання видаткової накладної. Можлива відстрочка платежу до 30 календарних днів від фактичного фінансування замовника.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-12
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.