Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
986.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія Замовника: згідно п.1 ч.1 ст. 2 Закону України "Про публічні закупівлі".
Код за ДК 021-2015 – 39160000-1 Шкільні меблі (Сучасні меблі для початкових класів нової української школи) (стіл учнівський; стілець учнівський).
Тендерна пропозиція учасника та усі документи, які передбачені вимогами тендерної документації та додатками до неї складаються українською мовою.
Замовник вимагає надання учасниками забезпечення тендерної пропозиції у формі банківської гарантії у вигляді електронного документа, скріпленого ЕЦП/КЕП (електронним цифровим підписом/кваліфікованим електронним підписом) особи, уповноваженої на підписання банківської гарантії.
Математична формула для розрахунку приведеної ціни - не застосовується.Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію „Ціна”. Питома вага – 100%.
Джерело фінансування: Місцевий бюджет, Державний бюджет України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-21
open,aboveThresholdUA
active
prozorro