Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
282.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1. Найменування замовника: ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ
2. Код згідно з ЄДРПОУ: 43556710
3. Місцезнаходження замовника: 04050, м. Київ, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 81-Б
3.1 Вид предмета закупівлі: Товар
4. Категорія замовника: Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
5. Конкретна назва предмета закупівлі: Електрична енергія (код ДК 021:2015 – 09310000-5 Електрична енергія)
6. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Код за ДК 021:2015 - 09310000-5 – Електрична енергія
7. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 275139 кВт/год: лот 1 – 135000 кВт/год, лот 2 – 140140 кВт/год.
8. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: межа балансової належності електроустановок замовника (за адресою: м.Київ, вул.Ю.Іллєнка 81 Б; м.Київ, вул.Ю.Іллєнка, 24 літера 1А)
лот 1 - вул.Юрія Іллєнка 81-Б (гуртожиток), вул.Юрія Іллєнка 24 літера 1 А (гуртожиток), лот 2 - вул.Юрія Іллєнка 81-Б (адмінкорпуса).
9. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2020 року.
9.1. Джерело фінансування закупівлі. Кошти державного бюджету України.
10. Найменування (для юридичної особи) або прізвище, ім’я, по батькові (для фізичної особи) учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ»
11. Ідентифікаційний код учасника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань або реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомили про це відповідний контролюючий орган і мають відмітку у паспорті) постачальника товарів, виконавця робіт чи надавача послу: 41916045
12. Місцезнаходження та контактні номери телефонів учасника (учасників), з яким (якими) проведено переговори: 04050, м.Київ, Шевченківський район, ВУЛИЦЯ ЮРІЯ ІЛЛЄНКА, будинок 31, Тел.: +380 0442771818
13. Узгоджена ціна пропозиції учасника процедури закупівлі: 576 409,68 грн. з ПДВ: лот 1 – 282820,59 грн.; лот 2 – 293 589,09 грн.
14. Умова застосування переговорної процедури закупівлі відповідно до частини другої статті 40 Закону України "Про публічні закупівлі": згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо було двічі відмінено процедуру відкритих торгів, у тому числі частково (за лотом), через відсутність достатньої кількості тендерних пропозицій, визначеної цим Законом. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації.
Та крім того, згідно п. 1 ч. 2 ст. 40 Закону «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується замовником як виняток у разі: якщо роботи, товари чи послуги можуть бути виконані, поставлені чи надані виключно певним суб’єктом господарювання за наявності одного з таких випадків: відсутність конкуренції з технічних причин.
15. Обґрунтування застосування переговорної процедури закупівлі з посиланням на експертні, нормативні, технічні та інші документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі:
Згідно зі ст. 12 Закону України «Про публічні закупівлі», закупівля може здійснюватися шляхом застосування однієї з процедур, передбачених цією статтею.
Правовідносини, які пов'язані з виробництвом, передачею, розподілом, купівлею-продажем, постачанням електричної енергії між суб’єктами ринку електричної енергії (ліцензіатами з виробництва, передачі, розподілу або постачання електричної енергії) та споживачами електричної енергії, регламентуються Законом України «Про ринок електричної енергії» та Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою НКРЕКП від 14.03.2018 р. №312 (надалі – ПРРЕЕ).
Замовник - ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР ПРОКУРОРІВ УКРАЇНИ, за даним предметом закупівлі двічі рази оголошував відкриті торги (https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-01-008981-a, https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-07-20-006854-b), проте торги по зазначених закупівлях відмінено, по причині подання для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій. В зв’язку з чим, закупівлі перейшли в статус не успішних з підстав відсутності достатньої кількості пропозицій для проведення аукціону.
Згідно пункту 3.1.10. ПРРЕЕ, споживач має право вільно обирати електропостачальників.
Згідно з частиною 10 статті 3 Закону забороняється придбання товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом, та укладення договорів про закупівлю, які передбачають оплату замовником товарів, робіт і послуг до/без проведення процедур закупівель/спрощених закупівель, визначених цим Законом. Замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів/спрощених закупівель або застосування цього Закону, зокрема положень частини третьої статті 10 цього Закону.
Так, відповідно до положень Закону із змінами визначено, що тимчасово, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року включно, універсальні послуги, окрім побутових та малих непобутових споживачів, надаються постачальником таких послуг також бюджетним установам незалежно від розміру договірної потужності та іншим споживачам, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт. У зазначений період на бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та на інших споживачів, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт, поширюються всі права та обов’язки, передбачені Законом України «Про ринок електричної енергії» для малих непобутових споживачів щодо отримання універсальних послуг, передбачених статтею 63 Закону.
Таким чином, на період з 1 січня 2019 року по 31 грудня 2020 року, право на універсальну послугу мають побутові, малі непобутові споживачі, бюджетні установи незалежно від розміру договірної потужності та інші споживачі, електроустановки яких приєднані до електричних мереж з договірною потужністю до 150 кВт.
Враховуючи, що ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» є основним постачальником універсальної послуги споживачам, об’єкти яких розташовані на території м. Києва, є доцільним укладення Договору про постачання електричної енергії постачальником універсальної послуги з вище згаданою організацією.
Частиною 1 статті 40 Закону визначено, що переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю з одним або кількома учасниками процедури закупівлі.
В Учасника створені відповідні Центри обслуговування клієнтів, працює кваліфікований персонал з багаторічним досвідом роботи в електроенергетичній галузі, який професійно та якісно забезпечить надійне та безперебійне постачання електричної енергії.
Неукладання або несвоєчасне укладання договору з ТОВ «КИЇВСЬКІ ЕНЕРГЕТИЧНІ ПОСЛУГИ» на закупівлю електричної енергії (код за ДК 021:2015 - 09310000-5 Електрична енергія) призведе до припинення/обмеження її постачання. Це поставить під загрозу здоров’я та життя громадян України, а саме працівників, відвідувачів Тренінгового центру прокурорів України. Крім того, недотримання режиму освітлення в приміщеннях установи внаслідок відключення від електричних мереж призведе до порушення безпечних умов праці для працівників, чим буде порушено право останніх на охорону життя та здоров’я (безпечні умови праці), гарантоване ст. 283 Цивільного Кодексу України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-19
limited,negotiation.quick
active
prozorro