Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
112.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медико-технічні вимоги до комплекту для забору та транспортування біологічних зразків:
1. Призначення: для забору та транспортування біологічних матеріалів для подальшого проведення ПЛР-досліджень на виявлення COVID-19 та інших вірусних інфекцій.
2. Склад комплекту:
Пробірка з лізуючим середовищем VLM 1 мл 1 шт.
Зонд для забору біологічного матеріалу з порожнини носа 1 шт.
Зонд для забору біологічного матеріалу з ротоглотки 1 шт.
Учасник надає копію інструкції з використання, настанови, рекламного проспекту виробника або технічний опис або інший пояснювальний (стосовно характеристик запропонованого виробу) документ з пунктами, що містять інформацію про відповідність запропонованого товару Учасника медико-технічним вимогам Замовника та копію декларації про відповідність предмета закупівлі вимогам Технічного регламенту.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - відсутній
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-21
limited,reporting
terminated
prozorro