Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
11.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Якість товару має відповідати вимогам, що звичайно ставляться до якості даного виду товару; постачальник гарантує відповідну якість товару; якість товару повинна бути засвідчена документами, оформленими належним чином, які відповідно до чинного законодавства України засвідчують якість цього товару; документи, що засвідчують якість та відповідність товару, постачальник зобов’язаний передати замовнику в момент передачі партії товару в пункті поставки; якість товару, що поставляється за даною угодою, повинна відповідати ГОСТам, ТУ і сертифікатам якості виробника по кожному з найменувань товару; тара, пакування, маркування повинні відповідати специфікації товару і забезпечувати збереження вантажу в місцях його зберігання, оберігати його від пошкоджень при перевезенні та зберіганні.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-19
limited,reporting
active
prozorro