Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Сіль виробляється у відповідності до ДСТУ 3583:2015 «Сіль кухонна». При виробництві продукції використовуються добавки дозволені до застосування ДСТУ 3583:2015 «Сіль кухонна», а саме: йодат калію і фероціанід калію, про що на упаковці виконується відповідне маркування про: склад, кількість і термін придатності до споживання. За способом одержання: кам’яна. Кристалічний сипкий продукт. Наявність сторонніх механічних домішок, не пов’язаних з походженням солі, не допускається. Запах відсутній, допускається слабкий запах йоду. Смак солоний, без стороннього присмаку. Колір білий з відтінками.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-17
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.