Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
26.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обгрунтування Відповідно до пп.3 п.2 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, як вийняток у разі відсутності конкуреції з технічних причин.
За результатами дослідження ринку Акціонерне Товариство «Оператор Газорозподільчої системи «Львівгаз»» (ЄДРПОУ 03349039) входить до переліку суб'єктів природних монополій Львівської області (Перелік суб'єктів природних монополій, який знаходиться на веб-сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua), займає монопольне (домінуюче) становище на ринку розподілу природного газу в межах території Львівської області. Таким чином АТ “Львівгаз” є єдиним учасником з яким можливо укласти договір про закупівлю послуги: за ДК 021:201:65210000-8 Розподіл газу (Розподіл природного газу) за відсутності альтернативи.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.