Хто платив
Кому платив
Сума*
26.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Пункт закону
Відсутність конкуренції з технічних причин
Обгрунтування Відповідно до пп.3 п.2 ч.7 ст.3 Закону України "Про публічні закупівлі" придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, як вийняток у разі відсутності конкуреції з технічних причин.
За результатами дослідження ринку Акціонерне Товариство «Оператор Газорозподільчої системи «Львівгаз»» (ЄДРПОУ 03349039) входить до переліку суб'єктів природних монополій Львівської області (Перелік суб'єктів природних монополій, який знаходиться на веб-сайті Антимонопольного комітету України www.amc.gov.ua), займає монопольне (домінуюче) становище на ринку розподілу природного газу в межах території Львівської області. Таким чином АТ “Львівгаз” є єдиним учасником з яким можливо укласти договір про закупівлю послуги: за ДК 021:201:65210000-8 Розподіл газу (Розподіл природного газу) за відсутності альтернативи.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-18
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.