Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
348.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Медико-технічні вимоги до медичної (хірургічної) маски
1. Призначена для захисту обличчя медичного персоналу
2. Ефективність бактеріальної фільтрації не менше 95 %
3. Повинна мати фіксатор для носу
4. Повинна мати гумові петлі
5. Повинна бути одноразового застосування
6. В упаковці від 50 до 100 штук
Учасник надає копію інструкції з використання, настанови, рекламного проспекту виробника або технічний опис або інший пояснювальний (стосовно характеристик запропонованого виробу) документ з пунктами, що містять інформацію про відповідність запропонованого товару Учасника медико-технічним вимогам Замовника, копію декларації про відповідність предмета закупівлі вимогам Технічного регламенту та копії документів, що підтверджують відповідність товару національному стандарту ДСТУ EN 14683:2014 «Маски хірургічні. Вимоги та методи випробувань». Виробник запропонованого товару повинен мати сертифікат системи управління якістю ISO 9001 або ISO 13485 (надати завірені копії підтверджуючих документів).
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) – відсутній.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-17
limited,reporting
terminated
prozorro