Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
281.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Одноразова система для вливання інфузійних розчинів: для внутрішньовенного вливання інфузійних розчинів.
Повинна мати: крапельну камеру з фільтром, довжину трубки – не менше 1450 мм, тип з’єднання Luer lock (Луер локк) або Luer slip (Луер сліп),роликовий регулятор швидкості потоку,металеву розміром не менше голку, не менше 0,8*38мм., еластичний перехідник між трубкою та ін’єкційною голкою
Повітровід складається з металевої голки та повітряного фыльтру виготовлено з металу та поліпропілену
Трубка системи виготовлена з полівінілхлориду.
Повинна бути стерильною, апірогенною та нетоксичною в індивідуальному пакуванні, для одноразового використання.
Шапочки з нетканного матеріалу:використовуються як головний убір для пацієнтів чи медичного персоналу в стаціонарах лікувальних закладів або поліклініках .
Виготовлені з нетканного матеріалу,гофровані,нестерильні,
для одноразового використання.
Термін придатності 5 років.
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЛИТОВКА ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА 08141, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 3, квартира 19.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-13
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.