Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
9 615.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
ОГОЛОШЕННЯ
про проведення відкритих торгів*

1. Найменування замовника: Комунальне некомерційне підприємство «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради».
2. Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 01993150.
4. Місцезнаходження замовника: вул. Федьковича, буд. 91, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76008.
5. Контактна особа замовника, уповноважена здійснювати зв’язок з учасниками: Михайлюк Наталія Павлівна, секретар тендерного комітету Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради», e-mail: okl_tender@meta.ua, тел. +380342528082.
6. Вид предмета закупівлі: роботи.
7. Конкретна назва предмета закупівлі: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Реконструкція приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги для розміщення апарату МРТ на вул. Федьковича, 91 у м.Івано-Франківську ».
8. Коди та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015: код 45454000-4 «Реконструкція» (окремі частини предмету закупівлі (лоти) – не передбачено).
9. Кількість товарів або обсяг виконання робіт чи надання послуг: 1 робота.
10. Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: вул. Федьковича, буд. 91, м. Івано-Франківськ, Івано-Франківська обл., 76008.
11. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: до 31.12.2020 року.
12. Умови оплати договору (порядок здійснення розрахунків): Розрахунки за виконані роботи будуть здійснюватися із урахуванням положень Загальних умов протягом 10 (десяти) банківських днів з моменту підписання Сторонами актів виконаних робіт форми КБ-2в та довідки про вартість виконаних робіт форми КБ-3 проміжними платежами в міру виконання робіт.
13. Очікувана вартість предмета закупівлі: 10 117 985,20 грн. (десять мільйонів сто сімнадцять тисяч дев’ятсот вісімдесят п’ять грн. 20 коп.) з ПДВ.
14. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): не передбачено.
15. Джерело фінансування закупівлі: кошти місцевого бюджету.
16. Розмір мінімального кроку пониження ціни: 101 179,85 грн. (сто одна тисяча сто сімдесят дев’ять грн. 85 коп.) – 1% від очікуваної вартості.
17. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовується. Оцінка тендерних пропозицій здійснюється на основі критерію «Ціна». Критерії оцінки тендерних пропозицій: ціна (питома вага цінового критерію – 100 %).
18. Інші критерії, що застосовуватимуться під час оцінки тендерних пропозицій, та їх питома вага (за наявності): відсутні.
19. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: «13» липня 2020 року час 00:00 год.
20. Розмір забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): 50 000,00 грн. (п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.).
21. Вид забезпечення тендерних пропозиції (якщо замовник вимагає його надати): Електронна гарантія.
22. Умови надання забезпечення тендерних пропозицій: Замовником вимагається надання Учасником забезпечення тендерної пропозиції у формі електронної банківської гарантії (банківської гарантії, оформленої відповідно до вимог постанови Правління Національного банку України від 15.12.2004 № 639), із зобов’язанням банку у разі виникнення обставин, передбачених підпунктом 4.2. пункту 4 цього ж Розділу, відшкодувати на рахунок Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради» 3.3 пункту 3 цього розділу. Перерахування коштів здійснюється на р/р_UA 13 336677 00000 26003052548819 у приватбанку, МФО 336677. Електронна банківська гарантія повинна мати кваліфікований електронний цифровий підпис уповноваженої особи банку. Банківська гарантія також має містити:
- назву документа: «Банківська гарантія»;
- номер, місце складання, дату видачі;
- суму гарантії цифрами та словами і назву валюти, у якій надається гарантія;
- назву замовника (бенефіціара), його місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, банківські реквізити Комунального некомерційного підприємства «Обласна клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради»; код згідно з ЄДРПОУ – 01993150; р/р13 336677 00000 26003052548819 у приватбанку, МФО 336677.
- дату і назву документа, в якому передбачена вимога щодо надання гарантії: «Тендерна документація на закупівлю робіт»: ДСТУ Б.Д.1.1-1-2013 «Реконструкція приміщень відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги для розміщення апарату МРТ на вул. Федьковича, 91 у м.Івано-Франківську » (ДК 021:2015: код 45454000-4 «Реконструкція»)
- найменування та адресу банку-гаранта.
Банківська гарантія повинна бути оформлена з грошовим забезпеченням (покриттям), яке розміщене учасником у банку- гаранті на відповідний строк.
Разом із банківською гарантією надаються у електронному форматі “РDF” або “JРЕG”:
- копія ліцензії, виданої банку та копія документа, що підтверджує повноваження особи, яка підписує банківську гарантію. Зазначені копії повинні бути завірені банком;
- документ, що підтверджує наявність грошового покриття банківської гарантії, в якому є посилання на номер та дату видачі банківської гарантії, а також її сума.
3.2. Розмір забезпечення тендерної пропозиції: 50 000,00 грн. (п’ятдесят тисяч грн. 00 коп.).
3.3. Строк дії забезпечення тендерної пропозиції: не менше строку, протягом якого тендерна пропозиція вважається дійсною, але не менше ніж 90 днів з дати завершення подання тендерних пропозицій, зазначеної в тендерній документації.
23. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: Під час проведення процедур закупівель всі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно усі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою. Тендерна пропозиція та усі документи, що подаються у її складі, виконуються і подаються учасником українською мовою. У разі надання учасником будь-яких документів іноземною мовою, вони повинні бути перекладені українською, крім випадків коли використання букв та символів призводить до їх спотворення. Переклад повинен бути посвідчений підписом уповноваженої особи учасника торгів. Найменування торгових марок, комерційні найменування, оригінальні патентовані назви, іноземні географічні найменування, найменування юридичних осіб - нерезидентів України, а також найменування та назви міжнародних або іноземних нормативних актів, технічних документів, стандартів, регламентів, директив тощо можуть виконуватися та зазначаються у тендерній пропозиції мовою оригіналу латиницею або кирилицею. Тендерні пропозиції підготовлені Учасниками - нерезидентами України можуть бути складені іншою мовою, при цьому повинні мати обов’язковий автентичний переклад українською мовою, який зроблено в сертифікованому центрі перекладів та завірено підписом.
24. Дата та час розкриття тендерних пропозицій: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».
25. Дата та час проведення електронного аукціону: визначаються електронною системою закупівель автоматично, оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини першої статті 10 цього Закону України «Про публічні закупівлі».

*Оголошення про проведення відкритих торгів сформовано у відповідності до положень статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII (зі змінами та доповненнями).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-12
open,aboveThresholdUA
active
prozorro