Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
26.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі -
1. Засіб для дезінфекції “Бланідас 300” на основі натрієвої солі дихлоризоциануровой кислоти 80,5%, у вигляді пігулок білого кольору, добре розчиняються у воді. При розчиненні - розчин прозорий, безбарвний, з легким запахом хлору.
Фасування — банка 1 кг .
Кількість — 60 шт.(60 кг)
2. Засіб для дезінфекції “Хлоросан” на основі натрієвої солі діхлорізоціанурової кислоти та трихлорізоціанурової кислоти у вигляді гранул. Вміст субстанцій: Натрієва сіль дихлоризоциануровой кислоти 58%, Тріхлороізоціануровая кислота 17%, допоміжні речовини (миючі компоненти (бікарбонату натрію та карбонату натрію) - не менше 20%). Можливість застосування засобу методом протирання без використання захисту органів дихання та очей.
Фасування — банка 1 кг з мірною ложкою.
Кількість — 70 шт. (70 кг)
ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ
1. Разом з продукцією надається сертифікат або паспорт якості/відповідності або висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи або декларація про відповідність. Сертифікати, паспорти чи інші листи (або їх копії) повинні бути завірені Постачальником належним чином.
2. Товар повинен бути новим, чистим та придатним до використання. Упаковка повинна бути без пошкоджень.
3. Товар повинен відповідати вимогам охорони праці, екології та пожежної безпеки.
Загальна кількість – 130 шт. ( 130 кг); поставка за адресою — 71112, обл.Запорізька, м. Бердянськ, вул.Горького, 6, склад Покупця.
Строк поставки - протягом 15-ти календарних днів з моменту укладання договору. Строк дії договору - по 31 грудня 2020 року включно. Докладно в завантажених файлах - "1.2 Оголошення спрощеної", "Проект договору".
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-12
open,belowThreshold
active
prozorro