Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
76.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Опис предмету закупівлі: Маска захисна, нестерильна, медична, тришарова, штампована, одноразового використання з носовим фіксатором. Кількість - 20 000 шт. Тип – процедурна, з носовим фіксатором. Матеріал: спанбонд. Колір – Блакитний/білий. Термін придатності – 5 років. Розміри: Розмір виробу (мм.) - 175*95; Завушники (мм.) – 200; Фіксатор носу (мм.) – 115; Технічні характеристики: 1 шар – нетканий матеріал, 2 шар – фільтруючий матеріал, 3 шар – нетканий матеріал. Вимоги до документів на товар: Учасник має надати такі документи: 1. Паспорт якості; 2. Декларація про відповідність медичних виробів; 3. Сертифікат відповідності; 4. Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-11
limited,reporting
active
prozorro