Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
93.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Строк надання послуг: згідно договору. Місце надання послуг: згідно договору (м. Чернігів: вул. Івана Мазепи, 3А; вул Старобілоуська, 15;, вул. Шевченко, 160). Звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, публікується згідно із частиною 2 п.7 статті 3 Закону (відсутність конкуренції з технічних причин). Обгрунтування: Комунальне підприємство «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради входить до числа підприємств, які зазначені у Зведеному переліку суб’єктів природних монополій, що у встановленому порядку розміщений на офіційному веб-сайті Антимонопольного комітету України (http://www.amc.gov.ua), а також до Реєстру суб’єктів природних монополій у сферах теплопостачання та централізованого водопостачання та водовідведення, захоронення побутових відходів, що формується національною комісією, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики, теплопостачання та комунальних послуг, опублікованому на офіційному веб-сайті НКРЕКП (http://www.nerc.gov.ua).
КП «Чернігівводоканал» Чернігівської міської ради є суб’єктом господарювання, що здійснює господарську діяльність у сфері централізованого водопостачання та водовідведення у Чернігівській області та відповідно до ст.12 Закону України «Про захист економічної конкуренції» займає монопольне (домінуюче) становище на вказаному ринку у територіальних межах м. Чернігова. Система водопостачання та водовідведення об’єктів КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР підведена до єдиних існуючих мереж КП «Чернігівводоканал» і цим забезпечено їх повноцінне функціонування. Можливості надати послуги з централізованого водопостачання та водовідведення іншим шляхом на даний час немає, так як це потребує значних капіталовкладень. Відповідно до наведеного, КП «Чернігівводоканал» є єдиним можливим постачальником послуг з водопостачання та водовідведення для КНП «Чернігівська обласна лікарня» ЧОР.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-10
limited,reporting
active
prozorro