Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
4.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
1.Долинський комунальний заклад дошкільної освіти "Мрія"(Запорізька область, Запорізький район, с.Долинське,вул.Тараса Шевченка 14).2.Розумівський комунальний заклад дошкільної освіти "Казка"Долинської сільської ради(вул.Миру,31село Розумівка,Запорізький район Запорізька область.3.Опорний заклад загальної середньої освіти Розумівська школа(вул.Кузнечна,3А,село Розумівка,Запорізький район, Запорізька область.4.Відділ освіти,молоді та спорту Долинської сільської ради Запорізького району, Запорізької області(Запорізький район,Запорізька область,с.Долинське,вул.Шкільна,5а.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-05
limited,reporting
active
prozorro