Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Звіт про медичне обслуговування населення, що підлягає включенню у державний реєстр Укр. осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорноб. АЕС. Звіт про захворювання та причини інвалідності й смертінас,що підлягає вкл.у Держ. реєстр України осіб, які постраждали внаслідок аварії на Чорноб. АЕС. Звіт про медичні кадри. Звіт юридичної особи незалежно від її організаційно-правової форми та ФОП, які провадять господарську діяльність з медичної практики. Звіт фельдшерсько-акушерського пункту. Звіт про мережу та діяльність медичних закладів. Звіт про статево-вікову чисельність контингенту, який потерпів внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-05
limited,reporting
active
prozorro