Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
22.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Засоби навчання для навчальних кабінетів початкової школи (цифри та знаки на магнітах, грошові одиниці на магнітах, букви та звуки на магнітах, набір для декору ДЕРЕВО Пори року, набір карток для офолрмлення інтер'єру класу "Навчальні осередки", плакат-стенд "Лінійка звуків і букв", плпкат-стенд "Лінійка чисел і цифр", дошка Фліпчартс "Стандарт" 70х100 см, глобус політичний d=32 см без підсвітки, віяло біле "Набір цифр від 1 до 20", карта "Рослини та тварини України", плакат-банер "Будова тіла людини", математичний планшет іграшка 12х12 Фантазуємо з резинками, логічна гра "Палички Х. Кюізенера", дроби круглі 6 шт. d=10 см, геометричні фігури 7см набір 6 шт., набір карток для оформлення інтер'єру класу "Склад числа. Потяг", настільна вікторина "Хто я?", демонстраційний матеріал "Дорожні знаки, букви українські прописні 33 картки, набір карток для оформлення інтер'єру класу Галявина ввічливих слів, "Таблиця множення. Олівці", плакат "Кругообіг води в природі", плакат "Лічба до 100", плакат Ділення (початкова школа), інтерактивний плакат з наліпками "Місто букв", набір класного інструменту: 2 трикутники, транспортир, циркуль, лінійка, демонстраційний матеріал-колекція "Корисні копалини" 20 взірців, лабораторний набір "Склад грунтів" 7 зразків, віяло біле "Українська абетка від А до Я", лепбук Моя Україна. Державні символи, лепбук Дослідницька діяльність. Сонячна енергія, лепбук "Екологія", правила дорожнього руху 10 бесід 8 карток, набір карток для примирення. Долоньки дружби 24 картки, набір карток для ранкових зустрічей. Сигнальні картки 24 картки, "Правила безпеки при користуванні газом та на воді" 10 бесід 8 карт, "Правила безпеки з ВНП та електроприладами" 10 бесід 8 карт, терези з набором важків, лепбук "Права дитини", лепбук "Пожежна безпека", дошка 2х3 оборотно-мобільна 120х90 см сухостиральна магнітна для маркера, плакат Дитяча карта України, набір маркерів 2х3 для дошки 4 кольори, блок паперу 2х3 для фліпчарту А1 30 аркушів 70г/м2, губка для сухостиральної дошки "Смайл" кругла магнітна 9х9 см) 152.0 шт
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-03
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.