Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
500.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія Замовника: Орган державної влади (пункт перший частини четвертої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі»).
Умови застосування переговорної процедури: відповідно до вимог абзацу 5 пункту 2 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі» переговорна процедура закупівлі застосовується Замовником як виняток, а саме: існує необхідність захисту прав інтелектуальної власності.

Назва послуги номенклатурної позиції предмета закупівлі та код послуги, визначеного згідно з Єдиним закупівельним словником, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі:
Послуги з інформаційного обслуговування комплексної системи управління інформаційним обміном з нормативно-правовою підтримкою «ЛІГА:КОРПОРАЦІЯ» (у комплектації з комп’ютерною програмою системи аналізу судових рішень «Verdictum»; 72260000-5 - Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-08-03
limited,negotiation
active
prozorro