Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
35.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Місцезнаходження замовника - 54073, Україна, м. Київ, вул. Копилівська 1/7; Вид закупівлі – передбачений абз. 3 п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону; Категорії замовників - передбачена п.3 ч.4 ст.2 Закону.
До щомісячного технічного обслуговування устаткування входить:
а) технічний огляд з метою визначення працездатності обладнання, перевірки дії захисних пристроїв і електричних ланцюгів, усунення пошкоджень і дрібних несправностей.
б) контроль технічного стану для виявлення і попередження відмов і несправностей устаткування шляхом своєчасного виконання робіт, що забезпечують їх працездатність з одночасним проведенням поточних ремонтів;
в) своєчасне та якісне виконання послуг з технічного обслуговування, відповідно до вимог експлуатаційної документації та внесення записів у відповідний журнал.
г) поточний ремонт устаткування, для забезпечення його працездатності у разі потреби робіт, не зазначених в обсязі техобслуговування.
д) оперативно і в короткий термін (протягом 2 (двох годин) вирішувати питання невідкладного ремонту устаткування.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-28
open,belowThreshold
active
prozorro