Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
36.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: проведення сертифікаційних іспитів; видача сертифікатів професійної кваліфікації; проведення ресертифікації персоналу шляхом: аналізу діяльності кожного фахівця в конкретній сфері сертифікації за період дії його сертифікату на підставі наданих фахівцем документів про професійний та аудиторський досвід, даних щодо навчання; проведення необхідного анкетування за період дії сертифікату; підготовки необхідних матеріалів для отримання сертифікатів; видача сертифікатів. Докладніше у Вимогах до предмета закупівлі
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-28
open,belowThreshold
active
prozorro