Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
171.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Роботи з нестандартного підключення "під ключ" до електричних мереж системи розподілу по об'єкту "Капітальний ремонт приміщення фізіотерапевтичного відділення стаціонару № 1 комунального некомерційного відділення "Центральна міська лікарня" Міської ради міста Кропивницького, вул. Фортеця, 21"
Примітки:
Дана закупівля здійснюється та провидиться у відповідності до вимог абзацу 4 підпункту 2 пункту 7 статті 3 Закону України "Про публічні закупівлі" у зв'язку з нормами Кодексу систем розподілу, затвердженого Постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14 березня 2018 № 310, та Кодексу систем передачі, затвердженого Постановою Національної комісії що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг 14 березня 2018 № 310, послуга з приєднання до електричних мереж системи розподілу надається виключно оператором системи розподілу
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-24
limited,reporting
active
prozorro