Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
НК 024:2019 30221 Реагент швидкого тестування на глюкозу (акку чек актів №50 тест-смужки); 30833 Швидкий тестовий пристрій для ідентифікації вірусу 1,2 імунодефіциту людини ( Тест швидкий для виявлення антитіл до ВІЛ1/2(HIV1/2); 30830 Швидкий тестовий пристрій для ідентифікації поверхневого антигену вірусу гепатиту В (HBsAg) (Тест швидкий для виявлення Гепатиту В (HBsAg)); 30829 - Набір для якісного та / або кількісного визначення загальних антитіл до вірусу гепатиту С (Тест швидкий для виявлення Гепатиту С); 53998 Тропонін Т / Тропонін I IVD, набір, імунохроматографічний аналіз (ІХА), експрес-тест (Тест швидкий на виявлення Тропоніну І); 54514 Численні аналіти сечі IVD, набір, колориметрична тест-смужка, експрес-аналіз (Тест-смужки Dirui Uristik H10).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-23
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.