Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
8.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Згідно п. 1.2 договору технічне обслуговування - це комплекс організаційно-технічних заходів, спрямованих на підтримку комп'ютерного обладнання у робочому стані і включає:
- перевірку надійності функціонування усіх блоків:
- механічну чистку, та чистку програмного забезпечення від вірусів та інших шкідливих модулів, та його
налаштовування;
- періодичне регулювання, необхідність в якому виникає в процесі експлуатації, передбачене заводом виробником, а також перевірку працездатності комп’ютерного обладнання за тест-таблицями.
Відповідно до додатку №1 до договору до технічного обслуговування комп'ютерного обладнання входить: заміна блоку живлення , установка кулера, заміна термопасти на процесор, встановлення Windows 7.8.8.1.10, встановлення Офіс 2008-2010, встановлення антивірусної програми, встановлення прошивки BIOS, відновлення даних з HDD, перенос даних USR.CD, встановлення ПО, заміна периферії, ремонт материнської плати, ремонт центрального процесора, ремонт відеоадаптера.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-23
limited,reporting
active
prozorro