Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
14.8
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Найменування замовника: Державне підприємство «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів».
Місцезнаходження замовника: вул. Дегтярівська, 38-44, м. Київ, Шевченківський район, 04119.
Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань: 16286441.
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті другої Закону України «Про публічні закупівлі».
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Освітні послуги, а саме: здійснити підвищення кваліфікації працівників Замовника за програмою «Технічна експлуатація установок очистки газу» фахівцями Виконавця; код ДК 021:2015 - 80530000-8 - «Послуги у сфері професійної підготовки»; поділу на лоти не передбачено.
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі: учасник зобов’язується надати замовнику освітні послуги, а саме: здійснити підвищення кваліфікації працівників Замовника за програмою «Технічна експлуатація установок очистки газу» фахівцями учасника.
Учасник зобов’язується надавати послуги якісно, відповідно до діючих в Україні державних стандартів освіти, Наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища «Про затвердження Правил технічної експлуатації установок очистки газу» від 06.02.2009 № 52, нормативно-правових актів та нормативних документів, якими встановлюються вимоги до якості послуг такого виду.
Кількість товарів або обсяг робіт чи послуг: чисельність працівників Замовника, щодо яких надаються послуги становить 17 (сімнадцять) працівників.
Місце поставки товарів або місце виконання робіт чи надання послуг: м. Київ, вул. Дегтярівська, 38-44.
Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: 8 (навчальних) годин впродовж серпня-вересня 2020 року. Конкретні дати надання учасником послуг погоджуються сторонами після укладення договору у письмовому вигляді.
Умови оплати: розрахунки за договором здійснюються шляхом безготівкового перерахування грошових коштів Замовником на поточний рахунок учасника у розмірі 100% вартості послуг за договором на підставі виставленого рахунку учасником впродовж 5 (п’яти) робочих днів з дати підписання та скріплення печатками (в разі наявності) сторін Акта приймання-передачі наданих послуг.
Очікувана вартість предмета закупівлі: 30 000,00 грн. (тридцять тисяч грн. 00 коп.) з ПДВ.
Період уточнення інформації про закупівлю (не менше трьох робочих днів): до 26.06.2020 року до 11:00 год.
Кінцевий строк подання пропозицій (строк для подання пропозицій не може бути менше ніж п’ять робочих днів з дня оприлюднення оголошення про проведення спрощеної закупівлі в електронній системі закупівель): 03.07.2020 року до 11:00 год.
Перелік критеріїв оцінки пропозицій із зазначенням питомої ваги критеріїв:
Визначення найбільш економічно вигідної пропозиції здійснюється на основі єдиного критерію “Ціна” (питома вага критерію – 100% (з ПДВ)). Під терміном “Ціна” мається на увазі ціна пропозиції учасника з урахуванням усіх податків, зборів та обов’язкових платежів, які сплачує учасник згідно обраної системи оподаткування (у т.ч. ПДВ).
Методика оцінки пропозицій: оцінка пропозицій проводиться автоматично електронною системою закупівель на основі критеріїв і методики оцінки, зазначених замовником в оголошенні про проведення спрощеної закупівлі.
Розмір забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.
Умови надання забезпечення пропозицій учасників (якщо замовник вимагає його надати) : не вимагається.
Розмір забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.
Умови надання забезпечення виконання договору про закупівлю (якщо замовник вимагає його надати): не вимагається.
Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону в межах від 0,5 відсотка до 3 відсотків або в грошових одиницях очікуваної вартості закупівлі: 300,00 грн.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-23
open,belowThreshold
terminated
prozorro