Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
13.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Товар. Комплект обладнання для проведення досліджень методом ІФА на короновірус (SARS-CoV) , антитіла класу імуноглобулін М (IgM) IVD , набір, імуноферментний аналіз (ІФА). Товар поставляється в упаковці, яка відповідає характеру товару і захищає товар від пошкоджень під час доставки, повинен мати необхідні сертифікати, дозволи , інструкції (українською або російською мовами) та інші, відповідати існуючим міжнародним або національним стандартам, нормам , правилам, згідно чинного законодавства України.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-16
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.