Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
25.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Здійснення авторського нагляду за проведенням робіт на об’єкті будівництва: «Капітальний ремонт мосту на км 14+599 автомобільної дороги місцевого значення О252201 Гвоздиківка - Смяч, Щорський район» (ДК 021:2015 – 71520000-9 «Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт»). (Джерело фінансування закупівлі - субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.) 1.0 роб
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-22
limited,reporting
active
prozorro