Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
3.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
картридж поліпропі нитки -2шт,замок навісний-1 шт,,проушина під замок-2 шт,,арматура двухрівнева-1 шт.,засіб Сантрі-Мілам гель 1л.-2 шт.,засіб Сантрі-Мілам 1л.-1 шт.,редуктор спец.для мотокоси 7 шліц.-1 шт.,круг відрізний для металу-5 шт.,фарба фарбекс різних кольорів-3 шт.,пензель флейцевий-3шт.,щітка -губка-2шт.,пакет -3шт.,сольвент 0,7л-2шт.,сітка абразивна-10шт.,сатенгіпс 25кг-1 шт.,ізогіпс 10кг-1шт.,грунтовка 2л-1шт.,валік-1шт.,труба канал-3шт.,кріпл.метал 160-8шт.,муфта-1шт.,коліно-1шт.,бур-1шт.,сверло-1шт.,цемент25кг.-5 шт.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-21
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.