Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
18.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія замовника: підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини 1 статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі (нова редакція від 19.04.2020р.). Вид закупівлі: звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи.
Інформація про кінцевого бенефіціарного власника є необхідною лише для юридичних осіб. Оскільки Учасник/Постачальник ФОП Кацал Є.П. не являється юридичною особою.
Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмету закупівлі підвантажена в об'єкті плану UA-P-2020-07-14-002855-c, файл «Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі». Вид – набір для відбору матеріалу. Розмір пробірки – 12х150мм. Стерильність – так. З РР – так. Матеріал аплікатора – пластик + віскоза.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-14
limited,reporting
terminated
prozorro