Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
1 260.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
КІНЦЕВИЙ БЕНЕФІЦІАРНИЙ ВЛАСНИК (КОНТРОЛЕР) - ЛИТОВКА ЛЮДМИЛА ОЛЕГІВНА 08141, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 3, квартира 19/
08141, Київська обл., Києво-Святошинський район, село Святопетрівське, ВУЛИЦЯ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО, будинок 3, квартира 19.
Медико-технічні вимоги:
- Респіратор FFP3 - ТОВ "МІК" з клапаном. Нестерильний,одноразовий. Сертифікований ДСТУ EN 149:2017;
- Екран для захисту обличчя - ТОВ "ДОПОМОГА-1", Екран складається з каркаса та прозорого екрану , з прозорого пластику. Розміри: довжина 33±10% см, ширина:22±10% см. Універсальний за розміром, з можливістю регулювання та без тиску на лобовій частині голови. Багаторазовим,виготовлений відповідно до системи управління якістю, що відповідає вимогам Додатку II Директиви 93/42/EEC;
- Захисні окуляри - ТОВ "ДОПОМОГА-1", Окуляри виготовлені з полікарбонату, закриті, маю цільну панорамну монолінзу прозорого кольору, з вентиляційними отворами, має регульовану еластичну гумову стрічку для закріплення на голові.
Універсального розміру в індивідуальній упаковці. Нестерильні, одноразові. Відповідають Технічним умовам EN 166:2001, IDT для засобів індивідуального захисту очей.


Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-09
limited,reporting
terminated
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.