Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
105.2
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Технічні і якісні характеристики прописані в договорі. Кошти НСЗУ(первинка)

Роботи проводяться у зв'язку із ліквідацією стихії 11.06.2020р. внаслідок сильних вітрів затверджених протоколом №28 від 19 червня 2020р. "Позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичпйних ситуацій".
Замовник керуючись абз. п.п.3 п.7 ст. 3 Закону України "Про публічні закупівлі" - виникненням об'єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання Замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі, тому закупівля здійснюється без застосування спрощеної процедури
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-15
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.