Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
21.9
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
СД Амін Нейтральний дезінфектант - очищувач, володіє унікальними миючими і дезинфікуючими властивостями. Розроблений спеціально для заміни резкопахнущих і складних у використанні дезінфектантів.



На оброблюваних поверхнях знищує:
Бактерії (туберкульоз, MRSA стрептококи, стафілококи, сальмонели, шингеллы, ешеріхіоз, умовно-патогенну флору, включаючи антибіотико-резистентні внутрішньолікарняні інфекції, ентерогеморагічну кишкову паличку)
Віруси (ВІЛ-1, ВІЛ-2, гепатити А, В, С, герпесу 1 і 2 типу, пташиний грип (AHSN1), свинячий (AH1 N1), рота, корона-, вакциниявирусы, поліомієліт, аденовірус та інші
Гриби (Роду CANDIDA та трихофітії, збудники поверхневих дерматомікозів, ASPIRGELLUS, іншу цвіль). А також ефективний відносно особливо небезпечних інфекцій (чума, холера, сибірська виразка)
Не подразнює слизову оболонку очей, дихальних шляхів, шкіру. Без: летких речовин, альдегідів, активного хлору. Є дружнім до поверхонь. Не знебарвлюють тканини і не фіксують органічні забруднення. Не викликають корозії металів. Можна застосовувати в присутності людей. Безпечний утилізації і можна поєднувати з органічними миючими засобами. Змиває забруднення і перешкоджають появі цвілі. Знищує запахи не маскуючи їх, деодорируют.
Має нейтральний рН і є малонебезпечним речовиною.
Концентрат - активізується водою.


Склад СД Амін:
N-(3 аминопропил - N-додецил пропан-1,3 - діамін-15,0;
октилдецилдиметиламмоний хлорид-6,510;
диоктилдиметиламмоний хлорид-3,25;
дидецилдиметиламмоний хлорид -3,255;
алкилдиметилбензиламмоний хлорид-8,680(діючі речовини);
допоміжні речовини, вода до 100,0.


СD Amin (2%). Використовується для дезинфекції всіх поверхонь, в тому числі і сильнозабруднених. Для дезінфекції у важкодоступних місцях має зручну упаковку з розпилювачами і без.

Проведення дезінфекції у присутності людей та тварин.
Екологічно безпечний, біорозкладаний.
Бореться з усім спектром бактеріальних і вірусних інфекційних захворювань.
Дезінфікуючі, дезодоруючі засіб з миючим ефектом.
Не викликає корозію, сумісний з усіма видами поверхонь.


Інструкція: Розводити 1к 10 (від 15 хв 1 л +9 л води), 1 до 15(від 30-60хв 1 л+14 л води), 1 до 20(60 хв 1 л+19 л води), залежно від міри забруднення приміщення та експозиції. Експозиція означає час витримки.

Підлогу, стіни. обладнання обробляють із розрахунку 100-200 мл готового розбавленого розчину на 1 м. кв. З розпилювача витрати ще менше. Стіл, стільці і т. п. обробляють з розпилювача і рівномірно протирають серветкою поверхню типу фрекен бок.

Після обробки приміщення провітрити 5-10 хв. Бажано в концентратах і готових розчинах не контактувати з їжею.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-08
limited,reporting
terminated
prozorro