Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
0.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Послуги пов’язані з програмним забезпеченням (Конультативні послуги з програмного забезпечення зі складання фінансової та бюджетної звітності): надаються на робочих місцях Замовника. Включають: 1) консультації щодо експлуатації та послуги щодо переустановки програмного забезпечення з виїздом фахівців Виконавця на робоче місце Замовника; 2) послуги щодо налаштування програмного забезпечення, що не несуть зміни його програмного коду (зовнішні налаштування).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-13
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.