Хто платив
Кому платив
Сума*
2.3
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Зонд урогенітальний використовується для забору матеріалу для бактеріологічних, цитологічних та інших обстежень. Зонд складається з ручки, на одному з кінців якої розміщена насадка - тампон. Тампон виготовлений з гігроскопічного матеріалу і може застосовуватися для забору матеріалу (мазки - відбитки) з поверхні слизових оболонок.
Зонд постачається стерильним і готовим до використання. Призначений для забору матеріалу (виділення, поверхневий зішкріб) з уретри, піхви, шийки матки для дослідження, в т.ч. методом ПЛР.
В офтальмологічній практиці використовується при аналізі сльози, в генетиці – для букального зішкрібу. Відсутність травмування капілярних судин при заборі матеріалу дозволяє отримати «чистий» зразок, що особливо важливо при проведенні ПЛР-діагностики.

Більш тонка робоча частина інструменту (в порівнянні з зондом урогенітальним універсальним) дозволяє зменшити неприємні тактильні відчуття при проведенні забору матеріалу і зменшити «візуальний страх» у пацієнта.

Стерильний, апірогенний, в індивідуальній упаковці.
Термін придатності: 5 років від дати виробництва.

Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-07
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.