Хто платив
Кому платив
Сума*
48.6
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)

1.Бензин А-92 2800 л ДСТУ 7687:2015

2. Якість нафтопродуктів повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам та ТУ підприємства-виробника і підтверджуватися копією сертифіката відповідності, паспортом якості, виданим підприємством-виробником палива та/або документом про підтвердження відповідності.
У разі виявлення будь-яких недоліків товару протягом гарантійного строку Покупець має право вимагати від Продавця замінити Товар на якісний протягом 15 (п’ятнадцять) календарних днів з моменту отримання відповідної претензії Покупця.

3. Обов’язкова наявність АЗС (власних або орендованих) на території міста Первомайський Харківської області.

4. Учасник повинен надати інформацію про мережу АЗС, на яких буде здійснюватись заправка на території міста Первомайський Харківської області.

5. Відпуск нафтопродуктів Замовнику відповідно до його потреб здійснюється цілодобово на АЗС, що зазначені у наданому технічному завданні.

6. Поставка товару здійснюється на умовах отримання Замовником Бензину А-92 в талонах без строку дії, номіналом по 5,10 або 20 л.

7. Учасник процедури закупівлі повинен мати діючу ліцензію на провадження певного виду господарської діяльності (згідно з предметом закупівлі).
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-06
open,belowThreshold
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.