Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
46.5
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія замовника, що використовується у цьому Законі: п.3 ч.1 статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі».
Обґрунтування закупівлі відповідно до п.3 ч.7 ст.3 Закону «Про публічні закупівлі» без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом у разі: якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі. Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 року № 922-VIII (далі – Закон) установлює правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави та територіальної громади. Згідно з пунктом 11 частини 1 статті 1 Закону «замовник - суб’єкти, визначені згідно із статтею 2 цього Закону, які здійснюють закупівлі товарів, робіт і послуг відповідно до цього Закону».
28.05.2020 року на НС №23 СМК інв. № 101310025, ПК-75+50 Каховського міжрайонного управління водного господарства, що розташована за адресою: Херсонська область, Каховський район, Розо-люксембурзька сільська рада, відбулась надзвичайна ситуація (пожежа) в результаті якої знищено трансформаторну підстанцію 35/6/0,4 кВ та зокрема пошкоджено силовий трансформатор ТМ4000/35/0,4кВ зазначеної НС про що складений акт обстеження розподільчого пристрою НС № 23 СМК, акт Каховського міськрайонного управління ДСНС у Херсонській області від 28.05.2020 року, спільний акт з представником Держенергонагляду від 02.06.2020 щодо розслідування аварії на НС №23 СМК.
Каховське міжрайонне управління водного господарства обслуговує зрошувані землі на площі 34,7тис.га (у тому числі на державній системі 33,2 тис.га). Основним завданнями Каховського міжрайонного управління водного господарства згідно Положення від 26.11.2018 № 895 затвердженого Державним агентством водних ресурсів України, зокрема є:
- реалізація у межах своєї компетенції державної політики щодо розвитку водного господарства та меліорації земель, збереження та відтворення поверхневих водних ресурсів, здійснення у водогосподарському комплексі Каховського району та Новокаховського міськвиконкому Херсонської області єдиної технічної політики, впровадження досягнень науки і техніки, передового
досвіду роботи;
- у межах своєї компетенції забезпечення потреб населення і галузей економіки у водних ресурсах;
- експлуатація водогосподарських споруд та виконання поточних і капітальних ремонтів міжгосподарських меліоративних мереж та водогосподарських об'єктів державних меліоративних систем;
- проведення заходів щодо попередження шкідливої дії вод, ліквідації її наслідків, організація безаварійного пропуску повені на об'єктах управління, участь у розробці та забезпеченні заходів щодо захисту населених пунктів і сільгоспугідь від затоплення та підтоплення;
- організація виконання загальнодержавних і регіональних програм щодо розвитку меліорації земель і поліпшення екологічного стану меліорованих угідь, захисту від шкідливої дії вод сільських населених пунктів, інженерних комунікацій, сільськогосподарських угідь та інших об’єктів;
- національне використання бюджетних коштів на експлуатацію та капітальних вкладень, що спрямовуються на меліорацію земель, реконструкцію і технічне вдосконалення діючих систем, розвиток виробничих баз та інших водогосподарських об’єктів;
- проведення на регіональному рівні оцінки, прогнозу щодо поліпшення меліоративного стану зрошуваних і прилеглих до них земель, підтоплення сільських населених пунктів та надання з цих питань рекомендацій місцевим державним адміністраціям тощо.
Таким чином, основним завдання управління є забезпечення своєчасного та безперебійного надання послуг, пов’язаних з транспортуванням (перекиданням) та забором води із використанням водозабірних споруд для поливу сільськогосподарських культур.
Для водозабезпечення сільгосптоваровиробників – водокористувачів в управлінні налічується 31 насосна станція, загальною потужністю 37,247 тис.кВт, міжгосподарських каналів загальною протяжністю каналів 75,1 км.
Так відповідно до наказу № 218 від 09.04.2020 року «Про початок поливного сезону 2020 року» управління надає послуги, пов’язаних з транспортуванням (перекиданням) та забором води із використанням водозабірних споруд для поливу сільськогосподарських культур.
Станом на поточну дату в результаті настання надзвичайної ситуації, зазначена НС вийшла з ладу та знаходиться в неробочому стані. В зв’язку з чим, надання послуг водокористувачам, які здійснюють полив від цієї НС станції є неможливим. Не надання або не своєчасне надання послуг з водоподачі в розпал поливного сезону призведе до негативних наслідків (спричинення тяжких наслідків, у вигляді зниження врожайності та нанесення збитків) як для самих сільгосптоваровиробникам так і для держави в цілому (недоотримання державним бюджетом надходжень до його дохідної частини) та настанню надзвичайної ситуації місцевого рівня, порушення нормальної життєдіяльності населення, що створить соціальну напругу серед населення нашого регіону. Все це підпадає під обставини визначені пунктом п.3 ч.7 ст.3 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме якщо існує нагальна потреба у здійсненні закупівлі у зв’язку із: виникненням об’єктивних обставин, що унеможливлюють дотримання замовниками строків для проведення спрощеної закупівлі. Окрім цього, не відновлення працездатності НС відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 «Про затвердження «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями» і Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій, затверджених Наказом МВС України від 06.08.2018 №658, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 р. за № 969/32421(наприклад: п. 49 - Припинення виробничої діяльності об’єкта (підприємства) державної власності, що має стратегічне значення для економіки і безпеки держави, внаслідок руйнування його будівель та споруд виробничого призначення (у тому числі транспортних комунікацій); п. 71 Відключення або вихід з ладу на 12 годин і більше потужності підстанцій напругою 110 кВ і вище, що забезпечують енергопостачання міст Київ, Севастополь, Сімферополь та обласних центрів; п. 72 Припинення експлуатації об’єктів водопостачання та водовідведення в містах Київ, Севастополь, Сімферополь та обласних центрах через відключення їх від джерел енергоживлення внаслідок аварії у системі енергозабезпечення (пошкодження електричних мереж) може призвести до надзвичайної ситуації місцевого, районного рівня.
Згідно службової записки від 26.06.2020 року, на сьогоднішній день постала виробнича необхідність здійснення негайного поточного ремонту силового трансформатора ТМН2500/35/6кВа для відновлення роботи НСО НС№ 23 СМК, який знаходиться у резерві та буде встановлено взамін пошкодженого силового трансформатора ТМ4000/35/0,4кВ, що потребує довгострокового капітального ремонту та з залученням додаткових бюджетних коштів.
Зважаючи на вищевикладене, з метою невідкладного усунення наслідків надзвичайної ситуації щодо відновлення працездатності вказаної НС та забезпечення безперебійного надання послуг водокористувачам, що здійснюють полив від вказаної НС, управління вбачає можливим відповідно до п.3 ч.7 ст.3 Закону «Про публічні закупівлі» здійснити поточний ремонт силового трансформатора ТМН2500/35/6кВа без застосування порядку проведення спрощених закупівель, що дозволить у найкоротші терміни виконати аварійно-відновлювальні роботи по об’єкту НС № 23 СМК.
Документи, що підтверджують наявність умов застосування переговорної процедури закупівлі.
- Закон України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015р. №922-VIII;
- Зміни до річного плану закупівель на 2020 рік;
- Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2004 № 368 «Про затвердження «Порядку класифікації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру за їх рівнями»;
- Наказ МВС України «Про затвердження Класифікаційних ознак надзвичайних ситуацій» від 06.08.2018 №658, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 28 серпня 2018 р. за № 969/32421.
- Положення Каховського міжрайонного управління водного господарства від 26.11.2018 № 895;
- Акт обстеження розподільчого пристрою НС № 23 СМК;
- Акт Каховського міськрайонного управління ДСНС у Херсонській області від 28.05.2020 року;
- Акт від 02.06.2020 щодо розслідування аварії на НС №23 СМК;
- Наказ № 218 від 09.04.2020 року «Про початок поливного сезону 2020 року».
- Акт обстеження силового трансформатора ТМН2500/35/6кВа.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-03
limited,reporting
active
prozorro