Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
12.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Оцінка якості - Згідно з ГОСТ 6882-88 Відповідно до актуальних (що діють на дату оголошення закупівлі) редакцій національних та межнародних стандартів, їх змін та доповнень.Термічна обробка Повинні відповідати вимогам термічной обробки відповідно до вимог інструкції. Зовнішній вигляд і консистенція: Сухофрукти цілі, чисті, здорові, сухі без гнилих ягід та плісніви, не уражені шкідниками, без сторонніх запахів. Смак і запах - Властивий сорту, без стороннього запаху (затхлості, кислого запаху). Супровідна документація - Документи, що підтверджують якість та безпечність продукції. Наявність харчових добавок - Продукти виготовлені з натуральних компонентів. Додаткові вимоги - Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі згідно Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", вказаному ДСТУ.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-01
limited,reporting
active
prozorro