Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
12.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Оцінка якості - Згідно з ГОСТ 6882-88 Відповідно до актуальних (що діють на дату оголошення закупівлі) редакцій національних та межнародних стандартів, їх змін та доповнень.Термічна обробка Повинні відповідати вимогам термічной обробки відповідно до вимог інструкції. Зовнішній вигляд і консистенція: Сухофрукти цілі, чисті, здорові, сухі без гнилих ягід та плісніви, не уражені шкідниками, без сторонніх запахів. Смак і запах - Властивий сорту, без стороннього запаху (затхлості, кислого запаху). Супровідна документація - Документи, що підтверджують якість та безпечність продукції. Наявність харчових добавок - Продукти виготовлені з натуральних компонентів. Додаткові вимоги - Товар повинен відповідати показникам безпечності та якості для харчових продуктів, що передбачені чинним законодавством, в тому числі згідно Закону України "Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів", вказаному ДСТУ.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-01
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.