Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку проєкту «Закупівлі». Йому вже більше 8 років і він потребує ремонту. Для того, щоб забезпечити надійну роботу сайту, нам потрібно суттєво модернізувати його програмний код, а також перенести його на більш потужний сервер.

Для цього ми оголошуємо цільовий збір коштів - для підтримки та оновлення ресурсу потрібно зібрати 75 тисяч гривень. Або по 375 гривень від двох сотень користувачів сервісу.

Хто платив
Кому платив
Сума*
52.0
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Категорія замовника - підприємства, установи, організації, зазначені у пункті 3 частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі". На виконання вимог Закону України "Про публічні закупівлі" Замовник проводить закупівлю. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі: Настільна лабораторна медична центрифуга СМ-3МT пристрій, що використовується в лабораторних, медичних і науково-дослідних центрах здійснення діагностики. Центрифуга оснащена кришкою з розміщеним всередині ротором з гніздами для пробірок, оснащена системою управління електронного дисплею , самостійно встановлює час і число обертів для роботи центрифуги,оснащена електронним блокуванням кришки від передчасного відкриття центрифуги до остаточної зупинки ротора.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-02
limited,reporting
terminated
prozorro