Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
37.4
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
Морква: Оцінка якості - Згідно з ДСТУ 7035:2009 Овочі повинні бути цілими, чистими, здоровими, сухими, непророслими, незів’ялими. Зовнішній вигляд коренеплодів Коренеплоди свіжі, цілі, здорові, чисті, не зів'ялі, не тріснуті, не пошкоджені шкідниками, без зайвої зовнішньої вологості, типових для даного сорту форми і забарвлення, з довжиною бадилля не більше 2 см або без бадилля, але без ознак загнивання у ділянці. Запах і смак - Властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. За формою - циліндрична За класами якості ви можете запропонувати іншу назву Перший клас: мита або очищена від землі сухим способом, фасована у споживчу тару. Буряк: Коренеплоди свіжі, цілі, чисті, не зів’ялі, не тріснуті, без пошкоджень, не уражені хворобами, без зайвої зовнішньої вологи, типові для ботанічного сорту за формою і забарвленням, з довжиною залишених черешків не більше ніж 2,0 см або обрізаних врівень з плечиками коренеплоду. Стиглість - Пізня Смак і запах ви можете запропонувати іншу назву. Властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Форма корнеплоду - Округла. Якість - Згідно з ДСТУ 7033:2009.
Капуста Якість - Згідно з ДСТУ 7037:2009 Зовнішній вигляд - Головки свіжі, цілі, здорові, чисті, цілком сформовані, непророслі, типової для ботанічного сорту форми і забарвлення, без пошкоджень сільськогосподарськими шкідниками. Щільність головки Щільні (середньо- та пізньостигла першого товарного сорту) Стиглість -Пізньостигла. Цибуля - Відбірні цибулини, визрілі, цілі, свіжі, сухі, за формою і забарвленням властиві ботанічному сорту, з добре висушеними верхніми лусочками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно, не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками і хворобами; без механічних пошкоджень. Цибулини визрілі, здорові, чисті, свіжі, сухі, непорослі, властивої для цього ботанічного сорту форми і забарвлення, з сухими верхніми лусками і висушеною шийкою від 2 до 5 см включно. Допускається до 5 % цибулин з тріщинами сухих лусок, які відкривають соковиту луску на ширину не більше ніж 2 мм Цибулини визрілі, здорові, чисті, цілі, непорослі, різносортні, з сухими зовнішніми лусками (сорочкою) і шийкою від 2 до 5 см включно. Якість - Згідно з ДСТУ 3234-95 Смак і запах - Властиві даному ботанічному сорту, без стороннього запаху і присмаку. Товарний сорт - Вищий. Огірки свіжі, чисті, сухі, цілі. Не пошкоджені сільськогосподарськими шкідниками і хворобами, вирощені в природних або тепличних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості, не гнилі. Смак і запах властиві даному соорту, без стороннього запаху і смаку. На момент поставки термін придатності до споживанняф товару повинен складати не менше ніж 90% до загального терміну придатності до споживання. Товар, ща постачається повинен мати необхідні копії сертифікатів якості виробника товару. Помідори свіжі чисті, сухі, цілі. Без нітратів, без зайвої зовнішньої вологості, незів’ялі, вирощені в природних або тепличних умовах, без перевищеного вмісту хімічних речовин, достатньої зрілості, без ознак механічного пошкодження та пошкодження шкідниками, не гнилі. Смак і запахвластиві даному сорту, без стороннього запаху і смаку. На моментпоставки термін придатності до споживання товару повинен складати не миенше ніж 90% до загального термінупридатності до споживання. товар, що постачається повинен мати необхідні копії сертифікатів якості виробника товару. Цибуля зелена зелень здорова, свіжа не зів’яла, колір та запах повинен відповідати свіжій зелені. На момент поставки термін придатності до споживання товару повинен складати не менше, ніж 90% до загального терміну придатності до споживання. Товар, що постачається повинен мати необхідні копії сертифікатів якості виробника товару.
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-07-01
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.