Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
126 195.7
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
код 49.31.2 - послуги міського та приміського пасажирського наземного транспорту, інші (послуги міського та приміського пасажирського наземного транспорту, інші (надання транспортних послуг з перевезень міським електричним транспортом (пасажирські перевезення трамваями та тролейбусами у м. Запоріжжі)) - обсяг транспортної роботи на маршрутах (трамваями) – 5581,09 тис. вагонокілометрів пасажироперевезень; обсяг транспортної роботи на маршрутах (тролейбусами) – 4619,83 тис. тролейбусокілометрів пасажироперевезень
Дата
"ВІСНИК ЗАКУПІВЕЛЬ"
Тип тендера
Результат
Галузь
2014-01-22
Закупівля в одного учасника
Завершені з визначенням переможця
Транспортні засоби та комплектуючі, технічне обслуговування, транспортні послуги

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.