Шановні користувачі, ми раді, що ви заходите на сторінку нашого проєкту Закупівлі. Цьому проекту вже більше 8 років, і йому потрібен ремонт. Ми б хотіли не просто повернути його до життя, а оновити та вдосконалити. Щоб зробити це, нам потрібно дізнатися хто ви, як ви користуєтеся Закупівлями та для чого. Ми будемо дуже вдячні якщо ви погодитеся присвятити пів години свого часу для інтерв'ю і відповісти на кілька наших запитань.

Якщо ви хочете нам допомогти, залиште будь ласка свої контакти в формі за посиланням

Хто платив
Кому платив
Сума*
108.1
тисяч гривень
За що платив (предмет тендера)
П.1 частини 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»:
«7. Придбання замовником товарів, робіт і послуг, вартість яких дорівнює або перевищує 50 тисяч гривень та є меншою за вартість, що встановлена у пунктах 1 та 2 частини першої цієї статті, здійснюється без застосування порядку проведення спрощених закупівель, встановленого цим Законом, у разі:
1) якщо було двічі відмінено спрощену закупівлю через відсутність учасників. При цьому предмет закупівлі, його технічні та якісні характеристики, вимоги до учасника не повинні відрізнятися від тих, що були визначені замовником в оголошенні про спрощену закупівлю;»

Обгрунтування:
26.05.2020р. уповноваженою особою з питань організації та проведення спрощених закупівель оголошено закупівлю за предметом «Поштові марки (код за ДК 021:2015 – 22410000-7 – Марки)» для закупівлі 11104шт. марок. Поштова марка - державний знак, виготовлений у встановленому законодавством порядку із зазначенням його номінальної вартості та держави, який є засобом оплати послуг поштового зв'язку, що надаються національним оператором. «Поштові марки (в тому числі надруковані на поштових конвертах і поштових картках) є засобом оплати послуг поштового зв'язку з пересилання письмової кореспонденції, що надаються національним оператором. Національний оператор видає поштові марки, марковані конверти і картки за тематикою і зразками, які погоджуються з Редакційно-художньою радою, склад, функції, права та обов'язки якої визначаються уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку» - ст.21 Закону України «Про поштовий зв'язок».
В період надання пропозицій не надійшло жодної пропозиції, тому електронною системою закупівель 04.06.2020 відмінено торги.
04.06.2020 уповноваженою особою з питань організації та проведення спрощених закупівель вдруге оголошено закупівлю за предметом «Поштові марки (код за ДК 021:2015 – 22410000-7 – Марки)» для закупівлі 11104шт. марок. В період надання пропозицій не надійшло жодної пропозиції, тому електронною системою закупівель 16.06.2020 відмінено торги.
Спрощена закупівля оголошувалась за одним й тим же предметом закупівлі, кількістю марок, якісними вимогами до предмета закупівлі, вимогами до учасників.
Оскільки відповідно до Закону України «Про поштовий зв'язок» оператором поштового зав’язку визначено АТ «УКРПОШТА» - суб'єкт підприємницької діяльності, який в установленому законодавством порядку надає послуги поштового зв'язку, Замовник має право звернутися до нього для придбання поштових марок, відповідно до п.1 частини 7 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі».


Поштова марка - державний знак, виготовлений у встановленому законодавством порядку із зазначенням його номінальної вартості та держави, який є засобом оплати послуг поштового зв'язку, що надаються національним оператором.
«Поштові марки (в тому числі надруковані на поштових конвертах і поштових картках) є засобом оплати послуг поштового зв'язку з пересилання письмової кореспонденції, що надаються національним оператором. Національний оператор видає поштові марки, марковані конверти і картки за тематикою і зразками, які погоджуються з Редакційно-художньою радою, склад, функції, права та обов'язки якої визначаються уповноваженим центральним органом виконавчої влади у галузі зв'язку» - ст.21 Закону України «Про поштовий зв'язок».
Необхідна кількість марок – знаків поштової оплати:
Найменування марки – знаку поштової оплати Відповідність тарифу за одиницю, або гривневому еквіваленту – номінальна вартість поштової марки, в грн. без ПДВ Кількість,
штук
Стандартна поштова марка з літерним номіналом «Х» 20,00 102
Стандартна поштова марка з літерним номіналом «M» 13,50 2000
Стандартна поштова марка з літерним номіналом «V» 9,00 7002
Стандартна поштова марка з літерним номіналом «D» 8,00 2000

Якість засобу оплати послуг поштового зв’язку повинна відповідати вимогам:
- Галузевого стандарту України «Зв'язок поштовий. Марки та блоки поштові. Технічні умови. ДСТУ 45.027-2003»;
- Державного стандарту України «Зв'язок поштовий. Картки поштові. Технічні умови. ДСТУ 3875-99»;
- Державного стандарту України «Зв'язок поштовий. Конверти поштові. Технічні умови. ДСТУ 3876-99».
Дата
"PROZORRO"
Тип тендера
Результат
Галузь
2020-06-25
limited,reporting
active
prozorro

TEXTY.ORG.UA — незалежне видання без навʼязливої реклами й замовних матеріалів. Щоб працювати далі, нам потрібна ваша підтримка.